21 Mart 2015 Cumartesi

Freeman Kömürlü ve Siyah Şekerli Yüz Maskesi-İlk izlenimler

Herkese selam.
21 Mart baharın müjdeleyen gün..Hoşgelmiş bahar.


21 mart yani Nevruz..Türklerin (Göktürklerin) Ergenekon'dan demirden dağı eritip çıkmalarını, baharın gelişini, doğanın uyanışını temsil eder. ^_^MÖ 8. yüzyıldan günümüze kadar her yıl 21 Mart'ta kutlanır.Bu güzel günde size Freeman markasına ait Seda ve Sena İle Kışa Merhaba 
etkinliğinde hediye edilen Kömürlü ve  Siyah Şekerli Yüz Maskesinden bahsedeceğim.Hem maske hem de peeling olan bir ürün aslında =)Firma der ki ;

Bu eşsiz arındırıcı maske doğal temizleme özelliğine sahip aktif kömür içeriği ile cildi fazla kurutmadan yağını dengelemeye ve temizlemeye yardımcı olur. Siyah şeker ise cildi ölü hücrelerden arındırıp yumuşatmaya yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Kullanımı: Gözle temasından kaçınarak, yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Ciltte 5-7 dakika bekletildikten sonra 1-2 dakika nazikçe masaj yapılır. Daha sonra ılık su ile yıkanır. Haftada iki kez veya ihtiyaç duyulan sıklıkta kullanılabilir.Maskenin içindeki şeker tanecikleri biraz iri. Yaklaşık olarak 10-15 dakika kadar beklettim ben.

Sonrasında nazik dairesel hareketlerle yüzümde ovalayıp ılık su ile duruladım.

Temizleyici etkisini aynaya bakar bakmaz hissettiğimi söylemeliyim.
Bize hediye edilen bir kaç kullanımlık ben 5 kez kullandım.

Peeling etkisini de gayet başarılı buldum..

İlk izlenim olarak ürünü gayet başarılı buldum..

Geçenlerde bitenler yazımda da çok sevdiğimi ve büyük boyunu alacağımı belirtmiştim =)

Büyük boyunu temin ettiğimde daha ayrıntılı olarak blogda yer vereceğim kendisine. Parfümerilerden ve Watsonslardan temin edebilirsiniz Freeman ürünlerini.


Bir sonraki posta kadar sevgiyle kalın =)
Seda
xoxo


20 Mart 2015 Cuma

Kendi Cosmetics Bath Bomb Banyo Topu-Fizzy Star

Herkese selamm ..
Geçtiğimiz ay Kendi Cosmeticsden çok şeker bir kargo aldım.Biri bana birisize olmak üzere 2 adet banyo topu..

Birini içinizden birine hediye ettim bile =)

Bende kalan Fizzy Star isimli banyo topundan bahsetmeden önce biraz Kendi Cosmetics i tanıyalım mı ?


Pop şarkıcısı Kendi'ye ait olan veTürkiye'de üretilen eğlenceli bir ürün yelpazesine sahip olan Kendi Cosmetics %100 doğal ve el yapımı bir içeriğe sahip. Aynı zamanda hayvanlar üzerinde test edilmiyor; paraben, sülfat gibi zararlı maddeler içermiyor. 

Ürün skalasında sadece banyo topları yok..
Duj jeli, vücut spreyi vücut losyonu gibi seçenekler de mevcut..


 Banyo toplarına gelirsem... Öncelikle tamamen doğal ve el yapımı ürünler olması harika.. Üstelik de Vegan..

 İçindeki doğal yağlar nedeniyle ıslak ve kaygan zeminde yürünmemesi söylenmiş. Kullanımı çok kolay, banyo topunu küvete atıp izliyorsunuz.Fizzy Star  meyve aromalı.İçinde çilek karpuz kokuları ve jojoba yağı bulunuyor.
İçindeki maddeler suyu yumuşatıyor ve esansiyel yağlar cildinizi yumuşatıp ölü derilerden kurtulmanızı sağlıyor..Çok değişik ve eğlenceli bir  banyo deneyimi sizi bekliyor kısaca.
Göz ve ağız ile temasından kaçınmanız gerekiyor..
Kokusunu ve cildi ölü deriden arındırıp yumuşacık yapmasını sevdim. 
Ürünü 3 yaşından büyük çocuklar da kullanabilir güvenle =)


İçerik ;Kendi Cosmetics ürünlerine buradan tıktık ulaşabilir sipariş verebilirsiniz..

Bir sonraki posta kadar sevgiyle kalın =)

Seda
xoxo 

19 Mart 2015 Perşembe

HC Hair Care Complex Bitkisel Saç Serumu

Herkese merhaba..

Bugün bloglarda sıklıkla rastladığınız Seda Ve Sena İle Kışa Merhaba 

etkinliği sponsorlarından sacbakim.com HC Hair Care Complex Bitkisel Saç Serumu konuğum =)


Hangimiz uzun ve sağlıklı saçlarımızın olmasını istemeyiz ki ?

Bloglarda okuduğum zaman bir ürün ne kadar saç uzatabilir ve sağlıklı görünüm kazandırabilir demiş ve ürünün bu kadar etkili olacağına inanmamıştım..
HC Complex yine beni ters köşeye yatırdı..

2 aydır kullanıyorum. İlk kullanımdan itibaren farkı gözlerinizle görmeye başlayınca hayretlere düşüyorsunuz =)

Boyadan,diğer işlemlerden yıpranmış saçlarınız artık daha güçlü daha parlak ve daha hızlı uzamaya başlıyor daha ne olsun !

Şık cam şişesi pompalı.Ürünü rahatlıkla uygulayabilirsiniz..
Ürünün etkisi görebilmek için başka bakım ürünü kullanmadım.

İçeriğinde zararlı maddeler  barındırmadığı gibi   çeşitli bitkisel yağlar bulunuyor.Bu bakım yağını diğer yağlardan ayıran en önemli özelliği bitkisel yağların dışında da vitamin ve mineralleri içeriyor olması..

Nasıl kullandım ?

 Kuru saça haftada en az 1 en fazla 2 kez kullanılması öneriliyor.. Ben bazen bir bazen iki kez uyguladım.Hiç uygulamadığım hafta da olmuştur kendisini =) 
Saç diplerime masaj yaparak ve elimde geri kalanı uçlara yedirerek uygulamayı tamamladım.Kutudan çıkan boneyi kafama geçirip en az 2 saat olmak üzere bekledim.
Bir kez de gece yatmadan sürüp bekletmişliğim var =)

Saçta durulamadan sonra ağırlık hissi yapmayan,ışıl ışıl görüntüsüne hayran olacağınız bir ürün arıyorsanız tercihiniz HC Complex olmalı..
Ürünün kokusu da çok hoş.. Doğal yağlardan oluşması kokusunun hoş olma sebeplerinden olabilir =)

Saç dökülmesi,kepek gibi problemlerde de faydasını gördüm. Bazen  saç derim acayip kuruyup kepekleniyor. Pul pul dökülüyordu..Taa ki HC Complex ile tanışana kadar..
Saçlarım aşırı dökülüyorken de imdadıma hızır gibi yetişti.. Arkadaşlar arasında saçlarımın gürlüğü ile dalga geçenler olurdu sonra bir dönem o gür saçlar günde 150-200 tel dökülmeye başladı. Hatta nazar değirdik muhabbetleri de döndü. :D
HCComplex dökülmeyi kademe kademe durdurdu.Şu sıralar yok denecek kadar az..

Uzama konusuna gelelim..
Normalde ben pek fön çektirmiyorum saçlarıma.Çünkü dalgalı saçlarımı spreyle (Mesela Toni Guy Sea Salt ) şekil vererek kullanmayı tercih ediyorum.
Düz kullandığım zamanlar seyrektir.

2. ayda saçlarımı düzleştirdiğim bir gün aynada saçımın arka kısmına baktım düzgün olmuş mu diye.

Geçen aylardaki düz halini bildiğim için resmen şok geçirdim.
Bariz bir uzama söz konusu olmuş ki benim saçlarım öyle kolay uzamaz..
İşte o an Aman Tanrım Didim :Dİçeriği bu kadar temiz , %100 doğal , yaptığı bakım bu kadar güzel bir ürünle iyi ki tanışmışım !
Ürünü gözüm kapalı tavsiye ederim. Artık benim vazgeçilmezlerim arasında...
Bazen sitelerinde harika kampanyalar oluyor.Ben tabiki takip diyorum çünkü bittikçe yenisini alacağım kesin !

İçerik ;

Ürün unisex .Bayanlar ve baylar güvenle kullanabilirsiniz =) Hamileler de ürünü güvenle kullanabilirler..


sacbakim.com dan ürünü sipariş edebilir diğer ürünlere de göz atabilirsiniz.
Şimdiye kadar okuduğum bütün övgüler gerçekten hak ediyormuşsun HC Complex !
Bir sonraki posta kadar sevgiyle kalın..
Seda
xoxo

18 Mart 2015 Çarşamba

Balmozon Cilt Bakim Serumu
Geçmişi 10 bin yıl öncesine dayanan, birçok mitolojik efsanelerin kaynağı olan zeytin ve yine tarihte sıvı altın olarak adlandırılan zeytinyağının faydaları bilinmekte ve bir de ozonlanınca ozonlanmış zeytinyağının faydaları saymakla bitmiyor.
Balmozon, saf oksijenden oluşan ozon gazının belirli bir zaman süresince zeytinyağı içinden kabarcıklar halinde geçirilmesi ile elde edilir.
Ozon gazı, yağ içinden geçerken yağ asitleri ile etkileşerek peroksit olarak adlandırılan yapılar ortaya çıkar. Sıcak ortamda peroksitler bozunuma uğrayacağından soğuk ortamda bekletmek kullanma ömrünü oldukça uzatacaktır.
Peroksitlerden zengin Balmozon, deriye sürüldüğünde, peroksitlerden oksijen salınır. Derinin oksijenasyonunu ve kapiller kan dolaşımını arttırarak deri yaşlanmasını önleyici etkisi oluşur.
Balmozonun içeriğindeki ozonid ve peroksidler onun virus, bakteri ve mantarlara karşı güçlü öldürücü özellik göstermesinden dolayı, enfeksiyon hastalıklarında, iyileşmeyen yaralarda kullanılmaktadır. Ayrıca tamir edici özelliğinden dolayı, sedef, sebore, vitiligo, lichen, ürtiker, stria, iyileşmekte olan yaralarda iz bırakmamak adına, keloid, çatlaklarda ve bunun gibi durumlarda yan etki oluşturmadan kullanılır.
Balmozon, kimyasal maddeler, paraben, sentetik petrol ürünleri, alkol, esans, vazelin ve parafin içermez.

BALMOZON’UN KULLANIM ALANLARI
Cilt Kırışıklıklarında: Balmozon, içeriğindeki yoğun oksijen ile hücre oksijenlenmesini arttırır. Onarım ve yenilenmeye ortam hazırlar. Cilde canlılık ve parlılık sağlar.
Akne ve Cilt Lekelerinde: Bütün gece kalacak şekilde lezyonların üstünde sürülür.
Cilt Enfeksiyonları: Enfekte bölgeye günde 2-3 kez ve bütün gece kalacak şekilde kompres yapılır.
Pişiklerde: Pişik bölgesi temizlendikten sonra sürülen Balmozon, hem pişiğe bağlı acıyı azaltıp tedavi ederken aynı zamanda pişik üzerine yerleşecek mantarları da önlemiş olur.
İyileşmeyen Yaralarda ve Yatak Yaralarında: Günde 2 kez ve bütün gece kalacak şekilde Balmozon uygulaması hem mikropları temizlerken hem de yarayı iyileştirici özelliği ile yara, iz bırakmadan kısa zamanda kapanır.
Ağız İçi Aft ve Yaralarda: Ağız içindeki lezyonlara günde 3-4 kere Balmozon sıkılarak bekletilir.
Böcek Sokmalarında: Böcek tarafından ısırılan bölgeye Balmozon sürerek mini masaj yapılır.
Diş Eti Kanamalarında: Diş fırçasına Balmozon damlatılarak, günde 2 - 3 kez olmak üzere 2 hafta boyunca fırçalanır. Diş etindeki ağrı ve kanama kaybolurken, kanamanın tekrarı önlenmiş olur.
Diş Beyazlatmada: Günde bir kez Balmozon ile fırçalanan dişlerde, bakteri plağı azalır, ağız kokusu kaybolur ve ağız yoluyla vücuda giren oksijen mikropları öldürmeye yardımcı olur.
Selülitde: Günde 1 kez olmak üzere selülitli bölgeye Balmozon sürülerek yapılan masaj, bölgenin oksijenlenmesini ve kan dolaşımını arttırır, ve böylece selülit oluşumunda farkedilir bir gerileme görülür.
Saç Dökülmesinde: Haftada 2 kez saç diplerine mini masaj yoluyla yedirilen Balmozon, enfeksiyonu giderir, kepeklenmeyi azaltır, saçları besleyerek canlılık verir. Balmozon’un minimum 1-2 saat saç üzerinde durması gerekmektedir.
Spor Yaralanmalarında: Yaralanmış bölgeye veya zorlamadan etkilenmiş kas grubuna mini masaj yolu ile sürülen Balmozon, iyileşme sürecini oldukça hızlandırır. Sporculara Balmozon ile yapılan masajlar, performans arttırıcı özelliğe sahiptir.
Gribal Enfeksiyonlarda: Şikayetler başlar başlamaz burun ve boğaza sürülen Balmozon, virüslerin çoğalmasını azaltır ve oluşan ödemi azaltarak enfeksiyonun şiddetini en düşük seviyeye indirir. Ayrıca, burun tıkanıklıklarında buruna sürülen Balmozon, kuvvetli bir burun açma özelliğine sahiptir.
Genital Enfeksiyonlarda: Balmozon’un bakteri, virüs ve mantarları öldürücü özelliğinden dolayı, bölgeye bütün gece kalacak ve tercihen kompres şeklinde uygulanan Balmozon,  karnıbahar virüsü(papilloma) da dahil olmak üzere, genital yolla bulaşan pek çok virüse, antibiyotiklere dirençli mantar ve bakterilere karşı etkili olmaktadır.
Siğillerde: Siğil üzerine günde 1 kez 10 gün boyunca uygulanan Balmozon, siğillerde gözle görülür etkilere sahiptir.
Topuk Çatlakları ve Nasırlarda: Günde 1 kez bölgeye sürülen Balmozon’un iyileştirici etkisinin yanında, nemlendirici ve sıvı kaybını önleyici etkisi de bulunmaktadır.
Masaj Uygulamalarında: Balmozon, masaj sırasında ekstra rahatlık ve tazelik kazandırır.


*Basın Bültenidir

Çanakkale Zaferinin 100. Yılı Anısına..

Mustafa Kemal'in Yüce Milletimize Bağışlandığı An ( Mustafa Kemal Atatürk anlatıyor. ) 
10 Ağustos 1915. Conkbayırı'nı almak ve bütün boğaza hakim olmak için İngilizler 20.000 kişilik bir kuvvetle günlerce kazdıkları siperlere yerleşmişler, hücum anını bekliyorlardı. Gecenin karanlığı tamamen kalkmış, tan ağarmak üzereydi. 8. Tümen komutanı ve diğer subaylarımı çağırdım. Mutlaka düşmanı mağlup edeceğimize inanıyorum. Ancak siz acele etmeyin, evvela ben ileri gideyim, size ben kırbacımla işaret verdiğim zaman hep birlikte atılırsınız. Bu durumdan askerlerini de haberdar etmelerini istedim. 

Hücum baskın tarzında olacaktı. Sakin adımlarla ve süzülerek düşmana 20 - 30 metre yaklaştım. Binlerce askerin bulunduğu Conkbayırı'nda çıt çıkmıyordu. Dudaklar sessizce bu sıcak gecede dua ediyordu. Kontrol ettim. Kırbacımı başımın üstünde kaldırıp çevirdim ve birden aşağı indirdim. Saat 04.30'da kıyametler kopmuştu. İngilizler neye uğradıklarını şaşırmıştı. Allah Allah sesleri bütün cephelerde, karanlıkta gökleri yırtıyordu. Her taraf duman içinde ve heyecan her yere hakim olmuştu. Düşmanın topçu ateşi gülleleri büyük çukurlar açıyor, her tarafa şarapnel ve kurşun yağıyordu. Büyük bir şarapnel parçası tam kalbimin üzerine çarptı, sarsıldım, elimi göğsüme götürdüm, kan akmıyordu. 

Olayı Yarbay Servet Bey'den başka kimse görmemişti. Ona parmağımla susmasını emrettim. Çünkü vurulduğumun duyulması cephelerde panik yaratabilirdi. Kalbimin üzerinde cebimde bulunan saat paramparça olmuştu. O gün akşama kadar birliklerin başında daha hırslı olarak çarpıştım. Yalnız bu şarapnel vücudumda, kalbimin üzerinde aylarca gitmeyen derin bir kan lekesi bırakmıştı. Aynı gün gece, yani 10 Ağustos günü, beni mutlak ölümden kurtaran ve parçalanan saatimi Ordu Komutanı Liman von Sanders Paşaya hatıra olarak verdim. Çok şaşırmış, heyecanlanmıştı. Kendileri de altın cep saatini bana hediye ettiler. Bu hücumlarda İngilizler binlerce ölü bırakarak tamamen geri çekildi ve Çanakkale'nin geçilemeyeceğini iyice anlamış oldular. 

Mustafa Kemal Atatürk


Çanakkale Şehitlerine saygıyla..

..

17 Mart 2015 Salı

M.Asam Magic Finish Sihirli Fondöten

Herkese selam =)
Bugün sizlere severek kullandığım bir üründen M.Asam Magic Finish Sihirli Fondötenden bahsedeceğim..Magic Asam Sihirli fondoteni birkaç aydır kullanıyorum.

Gri metalik kavanozdaki ambalajı oldukça şık =)

Ürün Almanya'dan ithal edilen bir ürün.

Yapı olarak diğer fondötenlerden farklı.Köpük bir yapısı var
.
İlk gördüğümde benim gibi bembeyaz tenli birine çok çok koyu olacağını düşünmüştüm..
Sihri rengindeymiş meğer =)

En açık tenliden en koyu tenliye herkes rahatlıkla kullanabilir ürünü..

Ürünü uyguladığınızda teninize yedirince sihirli bir biçimde ten renginize uyum sağlıyor.

Uygulama sonrası bazı fondötenlerin yaratmış olduğu maske hissi asla olmuyor aksine yüzünüzde kadifemsi yumuşak bir his bırakıyor..

Cilt rengiyle hem bütünleşen hem de gün boyu parlama yapmayan gerçekten adına yakışır derecede sihirli bir fondöten =)

Benim cildim karma ve t bölgemde çoğu ürün parlama yapıyor.Magic Finish parlamaya neden olmadı..
Ürünün kapatıcılığı orta seviyede.Sivilce lekelerimi kapattığını söyleyebilirim.Önceleri eczanelerde satılan ürünü şimdi Watsons ve Gratisten temin edebilirsiniz..

İpeksi dokunuş sloganı ürün için çok uygun olmuş =)

Çok çok sevdiğim bir ürün yarısına geldim bile..Bittiğinde alır mıyım ?Evet alırım =)
Kendisi Watsons Güzellik ve Kişisel  Bakım Ödüllerinde adaylardan biri.. Oyumu ona vermiştim bakalım sonuç ne olacak? =)


Bir sonraki posta kadar sevgiyle kalın..

Seda
xoxo

16 Mart 2015 Pazartesi

MAC Isabel And Ruben Toledo Koleksiyon Lansmanı-Ankamall MAC

Herkese selam =)
Dün akşam Ankaralı bloggerlar olarak MAC Ankamall ekibinin daveti üzerine yeni çıkan koleksiyon  Isabel And Ruben Toledo'nun lansmanı için Ankamalldeydik =)MAC Ankara'da ilk defa böyle bir etkinliğe imza atarak bizleri hem sevindirdi hem de şaşırttı =)

Biraz koleksiyondan bahsedeyim size =) Isabel ve Ruben Toledo çifti kendi moda ve sanat algılarını birbirinden bağımsız renklerden oluşan bu koleksiyonda birleştirmiş =)

Ortaya harika bir koleksiyon çıkmış gerçekten..

Şu ambalajların güzelliğine bakın..


Bence MAC in son zamanlardaki koleksiyonları arasındaki en iyi 

ambalaj Toledoya ait.


Çokk beğendim ..


Koleksiyonda neler mi var ??

- 3 Far paleti (6 lı )
-3 ombre allık
-6 mat yapıda ruj
-3 oje
-3 rimel
-3 pearlglide göz kalemi
-6 lipgloss
-Makyaj  Çantası
-Fırça  

bulunuyor..


Allıklara ve rujlara ayrıca bayıldığımı belirtmek isterim..
Ombre allıklar sırasıyla ;

                                                                Azalea Blossom


                                                                            Ripe Peach

Kindergarten Red

Rujlar


1 nude (oxblood ) Biraz Kinda Sexy havasında ama daha kahve alt tonlu =) Nude severler mutlaka göz atmalı ;)
4 kırmızı ton (victoriana,tenor voice,barbeque,opera) ve koleksiyonla birlikte geri dönen meşhur mat bordo Sin  koleksiyonun göze çarpan rujları =)


Far paletleri de gayet güzel tonlardan oluşuyor ..Benim en sevdiğim paletler bu ikisi oldu =)

Soldali Violet Wink,sağdaki ise Moodyblue..

Ve çok çok beğendiğimiz göz kalemleri ve rimeller..Petrol blue harika .. Ve acayip kalıcı :) Dün elimizde denedik çıkaramadık =) Sabah hala izi duruyordu =) :DKoleksiyonunu ojeleri.. 

Sırasıyla ;
-Venus Red
-Vixen
-Faint Of Heart


Koleksiyon  ilk olarak onlineda bugün ise mağazalarda satışa sunuldu..Allıklara göz kalemlerine ve rujlara bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum =)
Koleksiyonda merak ettikleriniz için buraya tıklamanız yeterli..MAC bize koleksiyondan allık hediye etti.Bende koleksiyondan bayıldığım Opera ruju aldım =)


Bu güzel lansman için Mac Ankamall ekibine, daveti için Emre ve Şükrü beye  çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok eğlenceli ve güzel bir lansman oldu..

Ankaradaysanız mutlaka MAC Ankamall ekibiyle tanışmalısınız her biri birbirinden tatlı,şeker insanlar =)
Takip etmek isterseniz Ankamall MAC MUA larının instagram hesapları =)

@makeupemreturhal @sukocann @bilgemaya @bernayildirimm 

@cicomac  @pinarmac
Şimdi size lansmandan bazı fotoğraflarla baş başa bırakıyorum =))

Sizler koleksiyonda hangi ürünleri beğendiniz ??
Bir sonraki posta kadar sevgiyle kalın..

Seda
xoxo
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Blog Arşivi

Etiketler

watsons (61) gratis (56) Alışveriş (44) rossmann (30) oriflame (28) yves rocher (27) the body shop (23) avon (22) Ankara blogger buluşması (19) Bitenler -Çöpe Gidenler (18) makyaj blogları (18) saç bakımı (16) #sedavesenailekışamerhaba (15) GRATİS .alışveriş (15) essence (15) flormar (15) the balm (14) MAC (13) cilt bakımı (13) indirim (13) rimmel london (13) ruj (13) allık (11) güzellik blogu (11) nivea (11) sponsorlar (11) far paleti (10) maybelline (10) şampuan (9) Farmasi (8) el kremi (8) makyaj blogu (8) parfüm (8) Bioderma (7) body mist (7) doğal (7) makyaj (7) Dermokozmetik (6) bb krem (6) bee beauty (6) catherine arley (6) eyeliner (6) farmasi kozmetik (6) gold serisi (6) kozmetik (6) lipstick (6) rimel (6) vücut spreyi (6) watsons bayram indirimi (6) Ankamall (5) Ankaralı bloggerlar (5) Bronzer (5) argan yağı (5) avon türkiye (5) bayram indirimi (5) body butter (5) farmasi ürünleri (5) garnier (5) göz farı (5) kuru cilt (5) m.asam (5) makyaj bazı (5) rival de loop (5) tırnak bakımı (5) vücut bakım (5) Dermadolin (4) Gosh (4) HC Hair Care (4) Huncalife (4) Krem allık (4) Loreal (4) Nemlendirci önerileri (4) Nemlendirici krem (4) Real Techniques (4) dermokil (4) dove (4) duş jeli (4) fikri mühim (4) fondöten (4) gratis yılbaşı indirimi (4) güneş kremi önerisi (4) karma cilt (4) maskara (4) sevgililer günü (4) tonik (4) vücut losyonu (4) yaz parfümleri (4) 8 mart (3) Anneler günü indirimi (3) Gosh Gratiste (3) Hc Hair Care Complex Serum (3) JOHNSON'S® Baby (3) Kiehl's (3) Kuru ve hassas ciltler (3) Makyaj Fırçaları (3) Rexona (3) Seda Ve Sena ile Kışa Merhaba (3) Urban Care (3) alix avien (3) anneler günü alışverişi (3) bebak (3) bepanthol Cilt bakım kremi (3) blogger (3) blush (3) büyük yılbaşı indirimi (3) concealer (3) cosmed (3) golden rose (3) göz altı kapatıcısı (3) göz makyaj temizleyici (3) kore kozmetiği (3) magic finish (3) makyaj temizleyici önerileri (3) makyaj temizleyiciler (3) maske (3) nem (3) nemlendirme (3) neutrogena (3) oje (3) oriflame the one serisi (3) passionate dots (3) pastel (3) peeling (3) pudra (3) saç kremi (3) temizleyici (3) tırnak bakım (3) very me (3) yüksek korumalı güneş kremi (3) ANKAMALL MAC (2) Ankara bloggers (2) Ankaralı Bloggerlar Buluştu (2) Ankaralı bloggerlar The body Shopta buluştu (2) Armada avm (2) Bakım (2) CC krem (2) Eylül-ekim bitenler (2) Favori Fırça (2) Fondöten fırçası (2) Fırsat Kasası (2) Keçe uçlu eyeliner (2) Light (2) MAC Isabel & Ruben Toledo (2) NYC (2) Nivea Fresh Natural Deodorant (2) Paraben Free (2) SPLAT (2) Temizleme (2) Yaz favorileri 2014 (2) aloe vera (2) ankara (2) bahar koleksiyonu (2) balmozon (2) bb krem önerileri (2) beauty (2) bloglar (2) canlandırıcı tonik (2) dermokil şampuan (2) down under natural's (2) dudak balmı (2) durulanmayan saç spreyi (2) dünya kadınlar günü (2) eeose (2) farmasi ruj kullananlar (2) favori deodorant (2) fresh line (2) fresh'n Soft makyaj temizleme mendilleri (2) fresh'n soft ürünleri (2) fruit flowers (2) göz kalemi (2) gözenek sıkılaştırıcı (2) hand cream (2) hobby (2) karma ciltler için maske (2) karma ciltlere tavsiyeler (2) kozmela (2) krem far (2) kütikül giderici (2) la roche posay (2) ligths Of Flowers (2) likit ruj (2) limonian (2) lip balm (2) makyaj denemesi (2) maskara deneyimleri (2) maybelline baby lips (2) missha (2) narecza.com (2) new york colors (2) nivea makyaj temizleme suyu deneyimleri (2) normal-karma cilt (2) oje canavarı (2) online (2) organique (2) palmolive (2) pure system (2) pure zone (2) sacbakim.com (2) saç bakım önerileri (2) saç spreyi (2) shopping (2) siyah göz kalemi (2) sparkle in paris (2) tavsiye kanalı (2) tavsiye meleği (2) teremyağ gurme kaymaklı (2) termal su (2) termal su önerileri (2) the one serisi (2) vaseline (2) veet (2) yoğun nem (2) yves rocher duş jelleri (2) çiçek kokuları (2) ürün incelemesi (2) #20gündemakyaj (1) %100 Organik Ferahlatıcı Roll-on (1) %100 Organik duş jeli (1) 2013-2014 Makyaj Trendleri (1) 3 in 1 Shimmering Bronzer (1) 8 mart dünya kadınlar günü kutlu olsun (1) Affinitone 24 hour fondöten (1) Akne Kızarıklıklarını Hafifleten Gözenekleri Arındıran Matlaştırıcı Tonik (1) All Over Powder (1) Altapharma Çay Ağacı Yağı ( Sivilce ve Siyah Nokta Koruyucusu ) (1) Ankara Güzellik Merkezleri (1) Ankara Güzellik ve Bakım Fuarı 2014 (1) Ankara kuaför (1) Apeks Güzellik Merkezi (1) Applelicious Lip balm (1) At kestanesi özü (1) Avon Luxe Eyeliner/ Grey Strut (1) Be Loud Koleksiyonu (1) Benim Bir Dostum Var !! (1) Bitenler -Çöpe Gidenler #4 (1) Bitenler -Çöpe Gidenler #5 (1) Bitenler -Çöpe Gidenler #6 (1) Bitkisel saç serumu (1) Blistex Lip Medex (1) Boomads (1) Burgundy #590 (1) Cesa kozmetik (1) Color Trend (1) Compact Allık (1) Crystal Body Deodorant Stick (1) CİNDY LOU MANİZER (1) DIY (1) Dare to Be (1) Deborah (1) Deep Black Mascara (1) Delight Therapy (1) Deluxe Shine Stylo Ruj (1) Denedim Biliyorum Buluşma. Ankara Blogger Buluşması (1) Denizshares Ankara Kuğulupark Buluşması (1) Diş Macunu (1) Douglas (1) Down Under's Naturals (1) Doğal Ferahlık (1) Dreams Unlimited Sun Fresh EDT (1) ESSENCE BLOOM ME UP (1) Essence Happy Holiday Koleksiyonu (1) Essence’ten Sevgililer Günü’ne Özel: “Love Letters” (1) Expert Face Brush (1) Fluidline Jel Eyeliner (1) Frambuaz Aromalı Dudak Kremi (1) Freeman Kömürlü ve Siyah Şekerli Yüz Maskesi (1) GARNİER.Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu (1) Glam'eyes Eyeliner (1) Glimmerstick Diamonds Eyeliner (1) Glimmerstick Eyeliner (1) Golden Rose Perfect Shine Lipstick 240 (1) Gratis Ankara Lansmanı (1) HM (1) Hair Repair Oil (1) Hair Special-ist Nature Sarımsaklı Şampuan (1) Hawaii Aloha Beach Vücut Arındırıcısı (1) Hyper Stretch Mascara (1) Ilove stage (1) Isabel And Ruben Toledo Koleksiyonu (1) Işıltılı bronzer (1) Işıltılı vücut kremi (1) Kalyon (1) Kaş kiti (1) Kiehl's Ankara 365 AVM Açılış Partisi (1) Kindergarten Red (1) Kompakt Pudra (1) Krauterhof Isıtıcı Masaj Jeli (1) Köpük fondöten (1) Ladyblush (1) Light-Clair (1) Loreal Paris Excellence İntense (1) MAKYAJ DENEMELERİ 1 (1) Magnetic Nude Collection (1) Makyaj temizleme sütü (1) Master Curl Maskara (1) Moisture Extreme Ruj (1) Nesneslis ile MAC Etkinliğinden Ayrıntılar :) (1) Nivea Besleyici El Kremi (1) Nude Dude Far Paleti (1) Oje canavarı 1. yaşını kutluyor .Çekiliş (1) Ombre Blush (1) Opera Ruj (1) Oriflame Discover (1) Oriflame Perfecting Face Primer-Yüz Makyaj Bazı (1) Our Secret (1) Pembe Greyfurt Özlü Yağsız Nemlendirici Krem (1) Pink Punch/Pink Elixir/Rasberry Sorbet (1) Power Shine Saten Ruj Pink Satin (1) Power Shine Rujlar (1) Pretty (1) QTICA (1) Quattro Far Paleti See My Eyes (11) (1) ROC Soleil Protexion Fluid Güneş Kremi SPF 50+ (1) RT Fırçalar (1) Raspberry Rose (1) SPA (1) SPLAT TÜRKİYE (1) Scholl Velvet Smooth Express Pedi’ (1) Sebo Vegatal (1) Seda Ve Sena İle Kışa Merhaba Etkinliği;Bölüm 1 (1) Seranem Saç Bakım Şampuanı (1) Seranem Vücut Şampuanı (1) Sericin Bio 3 Aşamalı Cilt Bakım Serisi (1) Setting Powder (1) Sevgililer Günü #MİM 'i :)) (1) Shimmer Cubes (1) Signal White Now Gold Basın Bülteni (1) Sihirli fondöten (1) Snob (1) Sobelendim :) (1) Sonbahar makyajı (1) Starbucks Ankamall Kahve Etkinliği (1) Sturdust (1) Swedish Spa (1) Tanaçan Kozmetik (1) Tek kelime cevap (1) Temizleyici Jel (1) Terracotta (1) The Balm Balm Shelter Renkli Nemlendirici (1) The Body Shop Colourglide Ruj (1) Transparen pudra (1) Ultra Color Ruj /Country Rose (1) Vaseline Total Moisture Aloe Fresh Krem (1) Wear Berries (1) acıbadem (1) adriana lima (1) algae mask (1) aloe vera yetiştirme (1) alüminyum içermeyen roll on (1) ankara blogger (1) antioksidan (1) aqua effect (1) asansörlü göz kalemi (1) avon color Style ruj violet romence (1) avon fondöten fırçası (1) axe Anarchy Deodorant Body Spray For Her (1) baby lips (1) baby oil (1) balm (1) balm jovi palet (1) banyo topu (1) base coat (1) bebek yağı (1) beige pearl (1) beni bul (1) benri (1) besleyici çözümler (1) besleyici şampuan (1) bitenler Kasım 2014 (1) bitenler Mart 2015 (1) bitenler nisan 2014 (1) bitenler ocak 2014 (1) bitenler şubat 2014 (1) bitenler şubat 2015 (1) bitenler-çöpe gidenler (1) black eyeliner (1) blackout (1) bliss (1) bloglarda (1) celebre EDT (1) cherry me (1) cilt bakım rutini (1) cilt lekeleri (1) cilt ve saç bakımı ürünleri (1) cilt yumuşatıcı (1) cilt ürünleri (1) city color far (1) clean pore (1) cocoa butter nemlendirici jel (1) color impact cream Eyeshdow (1) coral tonic (1) davines (1) deeplook black-metallic 08 (1) deniz cosmetics (1) deniz tuzu etkili saç spreyi (1) doa kozmetik (1) duşta vücut kremi (1) eau termale (1) ecotolls (1) eda taşpınar (1) eeose cilt bakım bloglar (1) ekoz kozmetik (1) el bakım kremi (1) el ve vücut bakımı (1) eyeliner pen (1) fa (1) far away (1) far bazı (1) far fırçası (1) farmasi eyeliner (1) farmasi oje. farmasi (1) favori kokular (1) favorilerim (1) fizzy star (1) flormar far paleti (1) fondöten arayışında olanlar (1) foundation Brush (1) freeman (1) fırça (1) garnet Gala (1) garnier makyaj temizleyici kullananlar (1) giordani gold (1) golden brown (1) grazed apple (1) gri eyeliner (1) gulişinrenklidunyası (1) göz makyajı temizliği (1) göz çevresi kremi (1) gül suyu (1) hair therapy (1) hindistan cevizi (1) hindistan cevizi özlü saç bakım yağı (1) hindistan cevizi özü (1) indirimi (1) indirimler (1) japanese cherry blossom pure body lotion (1) jel manikür (1) kafeinli kapatıcı roll-on (1) kahve hazzı (1) kajal (1) karma-yağlı cilt (1) kate moss (1) kayısı çekirdeği özlü peeling (1) kaş farı (1) kendi cosmetics (1) kendi kozmetik (1) keratinli saç bakım maskesi (1) kişisel bakım (1) koton (1) kozmetik dışı (1) krem allık nasıl yapılır (1) krem göz farı (1) kuru saç için doğal yöntemler (1) kuru saç problemi? Ne yapmalı? Kepeklenme (1) kış indirimi (1) kış için nemlendirici krem önrileri (1) lipgloss (1) little black dress (1) long lasting ruj (1) makas ankara (1) make up (1) makeup remover (1) makyaj paleti (1) makyaj sabitleyici pudra (1) maybelline color sensational ruj (1) mayıs favorileri (1) mağaza turu (1) mağaza turu.açılış (1) mega effects maskara (1) mercan rengi ruj (1) metalik (1) metallik eyeliner (1) micellar makyaj temizleme suyu (1) mora çalan ruj (1) nail care (1) nashi argan (1) nata vega (1) natural beauty (1) naturals (1) nesfit (1) new york (1) nike (1) nisan çekilişleri (1) nivea baby (1) nivea deodorant kullananlar (1) nivea lip butter (1) nivea micellar (1) nivea micellar makyaj temizleme suyu (1) optimals serisi (1) oriflame tender care (1) oriflame the one serisi rujları (1) outspoken by fergie (1) palmolive body butter (1) papaya (1) parabensiz roll on (1) parlama yapmayan bb krem (1) pembe oje (1) pink me (1) powder (1) pudra önerileri (1) pure gloss 3 in 1 (1) qsuqe high-end touch bb krem fondöten (1) rimel arganlı rimel (1) rimmel london scandal eyes (1) rimmel london scandal eyes rockin curves (1) rita ora (1) rosense (1) rosewood eternity (1) ruj tavsiyeleri (1) ruj önerileri (1) sarımsak özlü şampuan (1) satin (1) saç bakım maskesi (1) saç bakım spreyleri..Hediye :) (1) saç bakım yağı (1) saç bakımı.saç maskesi önerileri (1) saç şekillendirciler (1) sea salt sprey (1) secret fantasy star (1) sedanın bebakları :) (1) shady lady (1) silky touch (1) silky touch fondöten (1) siyah (1) siyah eyeliner (1) siyah noktalar (1) siyah oje (1) soft krem (1) solutions matte bb krem (1) soyulan maske (1) stay matte köpük fondöten (1) stay matte pudra (1) tchibo (1) tekli (1) ten ürünleri (1) ter kokusunu önleme (1) the balm paletleri (1) the one (1) the one volume blast mascara (1) tiare flower (1) toleriane dermo nettoyant makyaj temizleyici (1) toni guy (1) top coat (1) tırnak peelingi (1) uygun fiyatlı nemlendirici (1) vichy (1) vitacreme B12 (1) vücut bakımı (1) vücut sütü (1) vücut sıkılaştırma (1) waterproof maskara (1) watsons kart (1) wild argan oil serisi (1) wonderfull mascara (1) yabani argan yağı (1) yaz için fondöten önerileri (1) yaz için ruj önerileri (1) yaz kokuları (1) yosun maskesi (1) yıpranmış saç problemi (1) yıpranmış saçlara maske (1) Ölü hücre arındırıcı çamur (1) Ürün Bitirme Projem #1 (1) çantamda neler var ?? (1) çayyolu makas (1) çift etkili (1) çok amaçlı balm (1) şeftali büyüsü (1) şekerli kokular (1)